ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 10-00 ДО 18-00

Цукри і підсолоджувачі

Виберіть підкатегорію

Показано з 1 по 15 з 26 (всього 2 сторінок)

Цукри і підсолоджувачі

Традиційний білий або коричневий цукор шкодить здоров’ю - напевно, всі ми чули це загальне гасло. Насправді ця речовина є однією з найнебезпечніших у світі, вона навіть ставить її нарівні з наркотиками та іншими ліками. Споживання великої кількості цукрів призводить до звикання та багатьох захворювань, наприклад, діабету, ожиріння, атеросклерозу та інших. Ми часто не усвідомлюємо, що ця речовина міститься не тільки в солодощах, а й у багатьох інших побутових продуктах, наприклад, йогурті, сухофруктах та хлібі. Ось чому середній українець несвідомо споживає набагато більше цукрів, ніж рекомендують дієтологи. Насправді цю речовину слід звести до мінімуму, а вуглеводи отримувати з природних джерел.

Хороша ідея замінити традиційний цукор натуральними підсолоджувачами. Смачні і корисніші природні замінники цукру включають високоякісний мед, ксилітол, патоку цукрової тростини, стевію та сиропи з органічних фруктів та кленовий. Ви отримаєте всі ці товари в нашому магазині. Ми пропонуємо великий вибір і дуже доступну ціну. Натуральні замінники цукру можна використовувати як звичайний цукор - для підсолоджування напоїв, десертів та випічки тортів. Крім того, в наш асортимент входять такі унікальні продукти, як цукор органічний (неперероблений), біо ванільний цукор, очеретяна патока (меляса) та буряковий сироп. Всі ці речовини відрізняються високою якістю, і ми не отримаємо їх у стаціонарних магазинах. Також варто рекомендувати різні органічні фруктові сиропи: малина, фініковий, агава або клен.

Кленовий сироп і тростинний цукор

Біо-кленовий сироп та цукор тростинний також використовуються як природні замінники цукру. Кленовий сироп у багатьох людей асоціюється в основному з канадськими млинцями, але це прекрасний замінник цукру, який варто мати на кухні. Навпаки, нерафінований цукор з біологічної тростини є більш здоровим замінником білого цукру - він не позбавлений мікроелементів. У свою чергу, органічний кленовий сироп буде працювати замінником меду для страждаючих алергією і як відмінна начинка для десертів.

Чудовим замінником цукру для людей, які не вживають цукор, є ксиліт-березовий цукор, наявний в нашому магазині.