ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Ксилітол Фінський - Березовий цукор 1000 грам

Instagram
  • Модель: Ксиліт
  • Наявність: Є в наявності

315 грн.

Ксилітол (також відомий як березовий цукор) все частіше використовується як заміна традиційному цукру, особливо в раціоні людей, які дбають про зовнішній вигляд свого тіла. Цей продукт характеризується не тільки більш низькою калорійністю порівняно з білим цукром, але і сприятливим глікемічним індексом. Тому Фінський ксиліт часто входить до меню людей, які борються з проблемою діабету або інсулінорезистентності. А що ще варто знати про березовий цукор?

Ксилітол - що це?

Ксилітол - це природна речовина, яка все частіше використовується як замінник білого цукру. Як і сорбіт та маніт, він належить до групи поліолів (вуглеводи, що характеризуються низькою енергетичною цінністю). Важливо, що березовий цукор також має відносно низький глікемічний індекс. Це означає, що це не раптово підвищує рівень цукру в крові. Тому він часто зустрічається в раціоні людей, які борються з проблемою діабету, надмірної ваги або інсулінорезистентності. За своїм виглядом ксиліт нагадує традиційний цукор. Його смак також схожий, але він має легкий м’ятний присмак. Цей продукт найчастіше зустрічається у вигляді маленьких білих кристалів, закритих у пакеті вагою 250, 500 або 1000 грам. Тим не менш, ксиліт також часто використовується у виробництві жувальних гумок, цукерок, що освіжають дихання, і навіть зубної пасти.

Де можна знайти березовий ксиліт?

Ксилітол - інгредієнт природного походження. В основному він знаходиться в корі фінської берези, звідки його найчастіше добувають. Проте цей інгредієнт також можна знайти в деяких фруктах. Наприклад, в полуниці, сливі, малині, чорниці та груші. У невеликих кількостях його також можна знайти в кукурудзі та грибах. Цікаво, що ксиліт також виробляється людським організмом, але це лише незначна кількість.

Лікувальні та оздоровчі властивості ксилітолу

Ксиліт відомий своїм позитивним впливом на здоров'я та самопочуття людини. Цей інгредієнт, серед іншого, відповідає за збільшення засвоєння кальцію. Це впливає, серед іншого, на поліпшення щільності кісткової тканини, а отже, знижує ризик остеопорозу в майбутньому. Крім того, березовий цукор може допомогти відновити кислотно-лужний баланс організму, що безпосередньо пригнічує ріст дріжджів та бактерій, шкідливих для здоров’я. З цієї причини ксиліт часто вводиться в раціон людей, які борються з проблемою мікозу та бактеріальних інфекцій.

Ксилітол і цукровий діабет

Ксиліт відноситься до групи цукрових спиртів (поліолів), які характеризуються повільнішим всмоктуванням у шлунково - кишковому тракті. Важливо, що їх метаболізм відбувається з невеликою часткою інсуліну, що спричиняє незначне підвищення рівня глюкози в крові. Глікемічний індекс ксиліту дорівнює 8. Для порівняння, глікемічний індекс білого цукру становить 70. Тому цей продукт можна без проблем використовувати в раціоні людей, які борються з проблемою діабету або інсулінорезистентності.

Чи корисний  Килітол (березовий цукор)?

Через те, що за останні кілька років популярність ксиліту набирає силу, проводяться численні наукові дослідження щодо його впливу на організм людини. На їх основі було встановлено, що березовий цукор не виявляє жодних токсичних властивостей. Проте надмірне споживання може призвести до накопичення газів у кишечнику. Крім того, надмірне надходження ксиліту також може викликати діарею та хворобливі спазми в животі. На щастя, ці симптоми є короткочасними.


Використання:
Ксилітол на кухні може успішно замінити білий цукор.

Він ідеально підходить для підсолоджування напоїв та десертів, а також для всіх видів випічки та приготування фруктових консервів, оскільки він стійкий до високих температур.

Зберігати в сухому місці в щільно закритій упаковці.
Рекомендується вживати до 15 г ксиліту щодня (приблизно 3 чайні ложки).


Додаткова інформація:
Склад: 100% Ксилитол Финский
Країна походження:Фінляндія

Вегетаріанський: 

Так

Веганський: 

Так

Сертифікат BIO: 

Ні


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре