ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 10-00 ДО 18-00

Мальтитол

  • Мальтитол
  • Модель: Мальтитол
  • Наявність: Є в наявності

120 грн.

Варіанти товару

Варіанти Ціна Кількість Купити
500 грам 120 грн.
- +
1000 грам 225 грн.
- +

Мальтитол все частіше використовується як заміна традиційному цукру, особливо в раціоні людей, які дбають про зовнішній вигляд своєї фігури. Цей продукт характеризується не тільки більш низькою калорійністю порівняно з білим цукром, але і сприятливим глікемічним індексом. Саме тому мальтит часто є в раціоні людей, які борються з проблемою діабету або інсулінорезистентності. Що ще варто знати про цей все більш популярний підсолоджувач?

Мальтитол що це?

Мальтитол - природний підсолоджувач з групи поліолів (цукрових спиртів). Звичайно, спирту немає у складі поліолів - це хімічна назва продукту. Цукрові спирти, які включають, серед іншого: мальтит, сорбіт, ксиліт, маніт, можна знайти у таких фруктах, як яблука, груші, сливи, малина та полуниця, інжир, оливки та зернові культури. У харчовій промисловості в основному використовується мальтит із зерен кукурудзи. З юридичної сторони умови використання мальтиту були визначені в Директиві Європейського парламенту EU94 / 35 / EC від 1994 року про використання підсолоджувачів у харчових продуктах. Таким чином, використання мальтитолу в харчовій промисловості дозволено в Європейському Союзі. Натуральний підсолоджувач містить лише близько 2,4 ккал / г, і більше того - він не вимагає участі інсуліну в змінах в організмі, що особливо важливо у випадку людей з діабетом.

Де найчастіше використовують мальтитол?

Мальтит, завдяки своїй високій термостійкості, часто використовується в випічці. Насамперед, з нього виготовляють солодкі перекуси для людей, які з різних причин змушені обмежувати кількість споживаного цукру. Тому ми можемо знайти його в шоколадах, вафлях, батончиках, печиві, цукерках, жувальних гумках та десертах. Хоча мальтитол є чудовим рішенням для людей, які хочуть обмежити споживання цукру, звичайно слід пам’ятати, що глікемічний індекс мальтитолу не дорівнює нулю (ГІ мальтитолу 36, для порівняння, ГІ сахарози 60), тому мальтитол повинен не розглядатися як речовина, яку можна вживати в необмежених кількостях. Крім того, його надмірне споживання може мати проносний ефект.

Мальтитол і цукровий діабет

Мальтитол відноситься до групи вуглеводів (поліолів) з більш повільним всмоктуванням і метаболічним процесом, значною мірою незалежним від інсуліну. Завдяки цьому застосування мальтитолу не збільшує концентрацію глюкози в крові у пацієнтів, які борються з проблемою діабету, інсулінорезистентності або порушенням толерантності до глюкози. Завдяки низькій теплотворній здатності (нижче, ніж сахароза), він є ідеальною заміною традиційному цукру для діабетиків та людей, які сидять на дієті з обмеженою кількістю вуглеводів та цукру.

Як Мальтитол для дітей впливає на проблему карієсу?

Мальтит не метаболізується бактеріями в ротовій порожнині, тому не сприяє розвитку карієсу. Хоча мальтитол може викликати невелике зниження рН на поверхні зуба, він зазвичай не опускається нижче 5,7. Якщо рН опуститься нижче 5,7, це може призвести до декальцинації зубної емалі. Мальтитол найкраще використовувати як підсолоджувач для продуктів, які тривалий час залишаються в роті, таких як тверді цукерки, гумки або шоколад.

Використання:
Мальтитол на кухні може успішно замінити білий цукор.
Він ідеально підходить для підсолодження гарячих і холодних напоїв, для десертів, а також для всіх видів випічки та приготування фруктових консервів. Він стійкий до високих температур і добре розчиняється у воді..

Зберігати в сухому місці в щільно закритій упаковці.
Максимальна кількість спожитого мальтиту, при якій не повинно виникати проносного ефекту, становить 0,3-0,8 г/кг маси тіла. Тож доросла людина з масою тіла 60 кг може споживати близько 20-48 г мальтитолу без будь-яких побічних ефектів.


Додаткова інформація:
Склад: 100% Мальтитол
Країна походження:Китай

Вегетаріанський: 

Так

Веганський: 

Так

Сертифікат BIO: 

Ні


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре