ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 10-00 ДО 18-00

Горіхи

Макадамія

110 грн.

Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)

Горіхи

Горіхи - подібно як інші бакалії, використовувались і цінувалися в античні часи. В наші дні, коли ми знаємо не тільки їх смак, але й поживну цінність, ми вводимо їх до щоденного раціону. Під їхнім ім'ям є фактично фрукти або насіння, в яких є їстівне ядро, покрите лупиною або шкарлупою. Серед них можна виділити принаймні десяток видів, що відрізняються популярністю, зовнішністю та смаком. Горіхи є найпопулярнішими, з загальним виробництвом близько 3 млн. тонн на рік. У нашій пропозиції поряд з відомими сортами ви також знайдете найбільш екзотичні, такі як піні, макадам або пекан.

У харчовій промисловості горіхи використовуються багатьма різними способами. Особливо фундук, популярний через наявність цих дерев у нашому природному середовищі. Вони є невід'ємним доповненням до тортів, десертів чи вівсянок, а також з мигдалем та волоськими горіхами. Останні також виробляють олії та мускатний горіх. Студентська суміш та обсмажений арахіс чи карамель, у свою чергу, є частим апетитом під час прийому або протягом робочого дня. Кешью - це різноманітні салати з овочами та фруктами, а також відмінна база смачного арахісового масла.

Пам'ятайте, що горіхи - як і інші продукти - втрачають свою цінність під впливом термічної обробки. Тому в нашій пропозиції ви знайдете їх перш за все у вигляді сирого, багатого вітамінами та мінералами. Фактором, який часто перешкоджає купівлі цих делікатесів, є вартість. Ми пропонуємо повноцінну продукцію, але за доступною ціною.