ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 10-00 ДО 18-00

Купити олію не дорого

Виберіть підкатегорію

Показано з 1 по 15 з 18 (всього 2 сторінок)

Купити олію не дорого

Без масла важко уявити собі кухню. А як часто ми цікавимося, яка олія найкорисніша?

Виявляється, що найздоровіша олія - ​​це холодне пресоване масло, яке отримується в результаті механічного вижимання олійних рослин. Прикладом може бути кокосова олія VIRGIN або більш широко відома оливкова олія, а також соєве масло, горіхова олія, конопляна або з насіння гарбуза. Такі масла містять високу поживну цінність, але не дуже стійкі до зберігання.

Здорові масла містять ненасичені омега-3 та омега-6 жирні кислоти та вітаміни, які розчиняються у жирі. Вони також містять антиоксиданти, які запобігають процесі старіння.

Кухні просто не обійтися без масла. Навіть якщо кожен день ми намагаємося уникати смажених продуктів, які не вважаються  найкориснішими, нам все одно потрібні олії - для салатів і і соусів. Продукти, такі як здорова неочищена кокосова олія, є цінним компонентом дієти, оскільки вони забезпечують організм вітамінами та мінералами, необхідними для правильної роботи. Вони містять інгредієнти, які мають властивості, які захищають від захворювань системи крові та раку. Тому не варто боятися олії тільки тому, що вони є жирами. Дієтологи підкреслюють, що жири - це багате джерело вітаміну Е, який вважається вітаміном молодості, і є нам потрібні в дієті.