ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 10-00 ДО 18-00

Соки

Показано з 1 по 15 з 18 (всього 2 сторінок)

Соки

Фруктовий сік Ноні, сік з алое, з буряка, з глоду, з гранату, годжі, з артишок, з малини - ці соки повинні бути частиною нашого щоденного раціону. Цілий рік варто мати їх у своєму будинку.

Соки не тільки здорові, але і смачні. На практиці, проте, мало хто вибирає здорові фруктові соки, вибираючи скоріш за все їх замінники з полиць супермаркетів, які не обов'язково мають щось спільне з здоров'ям. Ці соки з магазину дешевші, але саме там їх переваги закінчуються. Чому? Тому що вони також пастеризовані, щоб вони могли висіти на полиці магазинів протягом декількох місяців, а висока температура під час пастеризації позбавляє соку живильних властивостей. Вони також часто розбавляються, виготовляються з концентрованих соків і додаються до них цукор або хімічні підсолоджувачі.

Здорові, натуральні соки здоровіші, але ми платимо більше за їх якість і цінність. Це важливо для всіх, хто харчується традиційно, тобто молочні продукти, м'ясо, цукор та інші продукти, що окислюють організм. Куріння також сприяє окисленню організму, малорухливий спосіб життя, наркотики та життя в стресі. Відновлення правильного рН дозволяє значно поліпшити здоров'я та добробут: це покращує ясність розуму, вигляд шкіри, сприяя так що прохидть нам бажння на солодощі та нездорову їжу, повертається радість від життя.