ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 10-00 ДО 18-00

Купити зерна

Виберіть підкатегорію

Показано з 1 по 15 з 44 (всього 3 сторінок)

Купити зерна

Крупи, борошно, зерна та рис - це продукти, які ми кожен день використовуємо у своїй кухні. Ми не можемо собі уявити свята без випічки, до якої додається до мука, або обід без додавання рису або каші. Незважаючи на те, що картопля все ще панує в українській кухні, все частіше люди замінюють її наприклад на каші. З поживної точки зору вони корисніші і містять велику кількість вітамінів і мінералів.

Дієтологи відзначають, що злаки повинні бути щоденною частиною нашої дієти, оскільки вони містять велику кількість клітковини, що володіє властивостями, що знижують рівень холестерину. Вони також містять велику кількість магнію та вітамінів групи В, а також легко перетравлюються, ситні та містять інгредієнти, що допомагають регулювати метаболізм. Їхня ціна не висока, що є ще однією позитивною рисою для споживачів.

Рис є добавкою для обіду і має велику кількість білка, клітковини, вітамінів групи В, та інших мінералів. Вони також містять велику кількість калію, який регулює артеріальний тиск. Вони без клейковини і не містять жиру.