ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 10-00 ДО 18-00

Вітаміни та Мінерали

Показано з 1 по 15 з 30 (всього 2 сторінок)

Вітаміни та Мінерали

Як відомо, вітаміни та мінерали разом з білками, жирами та вуглеводами - це група поживних речовин, необхідних для правильної роботи всього організму.

Їх основна роль полягає в регулюванні біохімічних, обмінних, психосоматичних процесів, а також в регулюванні роботи органів і систем та захисті від захворювань. Тому недолік або дефіцит цих поживних речовин можуть спричинити серйозні, часто небезпечні наслідки, у функціонуванні людського організму. Більше того, він не в змозі сам їх синтезувати, тому вони повинні бути забезпечені їжею.

Серед інших необхідні вітаміни та мінерали в регуляції обміну кальцію і фосфатів, згортанні крові, кондиціонуванні ферментних систем або процесі зору. Також слід пам’ятати, що всі розумові та фізичні навантаження викликають підвищене споживання вітамінів і мінералів. Їх тривалий дефіцит часто проявляється втомою, слабкістю, проблемами з пам’яттю та концентрацією, безсонням, головними болями або зниженою стійкістю до стресу.

Передбачається, що збалансоване харчування покриває добову потребу організму в усіх необхідних вітамінах і мінералах. Однак часто трапляється так, що організм не в змозі засвоїти всі інгредієнти, які містяться в їжі. Стрес, підвищені фізичні навантаження, занадто мало сну, напружена розумова робота, а також зростаюче забруднення навколишнього середовища та забруднення їжі сприяють дефіциту вітамінів і мінералів, саме тому так важливо постачати їх з інших джерел.

Тут на допомогу приходять різні види продуктів та препаратів, багатих вітамінами та мінеральними солями, такі як - гімалайська сіль, хлорид магнію, сульфат магнію або діатомовая земля, вітамін С. Їх регулярне вживання ефективно доповнить будь-які недоліки, зміцнить природний імунітет та прискорить регенеративну здатність організму. , підвищити його ефективність і зменшити наслідки стресу і втоми.