ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 10-00 ДО 18-00

Дієтичні добавки

Виберіть підкатегорію

Показано з 1 по 15 з 44 (всього 3 сторінок)

Дієтичні добавки

Біологічно активні добавки це препарати, що складаються із суміші рослинних продуктів або вітамінів і мінералів. Це не ліки, хоча вони впливають на організм людини.

Як випливає з назви - дієтичні добавки є доповненням до повсякденного харчування. І не є заміною для раціонального харчування, але вони можуть допомогти доповнити дефіцит вітамінів і мінералів у багатьох людей.

Сучасна дієта, багата в прості цукри, жири, консерванти і підсилювачі смаку  які часто негативно впливають на здоров'я. Стрес, низький рівень магнію, хронічна втома, проблеми зі сном, концентрація, або тремор і м'язові спазми - це одна з багатьох проблем, з якими стикаються багато людей сьогодні.

Способом на правильне функціонування організму є збалансована дієта, яка включає в себе здорові жири, а також фрукти, овочі, м'ясо і молочні продукти. Вони забезпечують всі необхідні для організму вітаміни і мінерали, і дозволять вам насолоджуватися хорошим здоров'ям протягом багатьох років. Доповнення є важливими, але вони не замінять здоровий спосіб життя та раціональну дієту.