ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 10-00 ДО 18-00

AMYLON

AMYLON

AMYLON A.S. - це чеський виробник екологічнх продуктів харчування , заснований на багатьох роках досвіду і перевірених, традиційних рецептах.

Компанія AMYLON A.S. була заснована в 1912 році і належить до найдавніших в Європі. Як виробник найякісніших органічних продуктів, намагаються роками поєднувати традиції з інноваціями, постійно розширюючись новими пропозиціями органічних продуктів. Одна з цілей Бренду Amylon поширювати знання в галузі екології та охорони природи. Компанія постійно підтримує малі екологічні господарства, в яких лежить величезний виробничий потенціал.

В екологічному господрстві підтримується правильну структуру ґрунту та родючість. Тварини розводяться в т. зв системі стічній та екологічній. Це означає, що тварини присутні під відкритим небом вони мають вільний доступ загону і годовані сертифікованими кормами які містять екологічний сертифікат.

Органічна їжа (біопродукти) виробляється методами органічного землеробства (органічні), тобто такі, що уникають використання штучних добрив, шкідливих та хімічних речовин. Органічна їжа виробляється без використання генетично модифікованих організмів (ГМО)


Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)