ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Кокосова олія МСТ 500 МЛ

Instagram
  • Кокосова олія МСТ 500 МЛ
  • Модель: Олія МСМ
  • Наявність: Є в наявності

330 грн. 300 грн.

Її використовують спортсмени, люди, які сидять на дієті для схуднення та на кетогенній дієті. Олія MCT - це дієтична добавка, яку все частіше можна зустріти на полицях харчових добавок та магазинах здорової їжі - її популярність все ще зростає завдяки своїм особливим властивостям та впливу на організм. МСТ - це жирні кислоти із середнім ланцюгом із відносно короткими вуглецевими ланцюгами, завдяки чому вони значно відрізняються за властивостями від інших жирних кислот. Жири - надзвичайно важлива частина раціону. Як і всі інші поживні речовини, їх слід вживати в оптимальних дозах. Що ще варто знати про MCT жири?

Що таке МСТ жири?

Абревіатура МСТ означає тригліцериди середньої ланцюга. МСТ жири відрізняються унікальним процесом їх перетравлення та всмоктування. Вони всмоктуються безпосередньо з епітеліальних клітин кишечника, а потім транспортуються через ворітну вену прямо до печінки. Перетравлення жирів МСТ не вимагає присутності ліпази та жовчі, тому весь процес відбувається швидше.

Олія MCT з кокосового горіха застосовується у багатьох сферах життя. Вона використовується фізично активними людьми, людьми, які піклуються про фігуру, та розумово активними людьми. Варто уважніше розглянути оздоровчі властивості кокосової олії MCT.

Поділ жирів

Ми поділяємо жирні кислоти на:

  • ненасичені кислоти - серед них ми виділяємо мононенасичені жирні кислоти та поліненасичені жирні кислоти (кислоти ОМЕГА-6 та ОМЕГА-3). Їх джерелами є рослинні олії, насіння, горіхи, а також риба та риб’ячий жир.
  • насичені кислоти - серед них ми виділяємо пальмітинову, стеаринову, міристинову та лауринову. Ми можемо знайти їх у таких продуктах, як: м’ясо, молоко та його продукти, кокосовий жир та пальмова олія.

Жирні кислоти також можна класифікувати за довжиною їх вуглецевого ланцюга. Окремі жирні кислоти відрізняються одна від одної кількістю атомів вуглецю в молекулі. На цій підставі ми розрізняємо:

  • коротколанцюгові жирні кислоти - містять від 1 до 6 атомів вуглецю,
  • середньоланцюгові жирні кислоти - містять від 8 до 10 атомів вуглецю,
  • довголанцюгові жирні кислоти - містять 12 і більше атомів вуглецю.


Джерела жирних кислот середнього ланцюга МСТ?

Основними джерелами жирів МСТ є молочні продукти, кокосова олія та пальмова олія. Кокосове масло вважається найкращим джерелом жирних кислот із середнім ланцюгом. На жир МСТ припадає понад 60% його харчової цінності. Трохи менше (менше 50%) міститься в пальмовій олії. Пальмова олія вважається неповноцінним джерелом, однак, як показують дослідження, пальмовий жир негативно впливає на здоров'я. Натомість, молочні продукти містять відносно мало жирів МСТ (близько 10% відсотків).

Метаболізм МСТ

МСТ жири метаболізуються інакше, ніж більшість жирів у їжі, і містять довголанцюгові жирні кислоти. Коротший вуглецевий ланцюг означає, що МСТ швидко розщеплюються і легко засвоюються в травному тракті.

В організмі людини середньоланцюгові жирні кислоти гідролізуються з тригліцеридів за участю лінгвальної та підшлункової ліпаз. Розпад тригліцеридів відбувається без участі жовчі (що відбувається при перетравленні більшості жирів), вивільнення вільних жирних кислот з гліцеринових зв’язків у слизову оболонку кишечника відбувається швидше і коротше порівняно з перетравленням довголанцюгових кислот.

На відміну від довголанцюгових жирних кислот, МСТ всмоктуються безпосередньо з кишечника в кров і транспортуються до печінки. Потім вони піддаються окисленню в мітохондріях, що виділяє велику кількість енергії. Це означає, що вони нелегко накопичуються як запасний жир, але використовуються як джерело енергії для нормальної роботи багатьох органів і систем, в т.ч. серце, печінка, м’язи, нервова система та тромбоцити.

Властивості олії MCT

Масло MCT можна використовувати як добавку для схуднення. Це пов’язано з тим, що жирні кислоти, що містяться в ній, є дуже хорошим джерелом енергії, і в той же час мають сильні термогенні властивості. Іншими словами, їх прийом означає збільшену витрату тепла організмом, що безпосередньо впливає на зменшення ваги, за умови, звичайно, що процес підтримується правильним харчуванням. Це також важливо для схуднення МСТ завдяки легкості всмоктування цих жирів: для цього не потрібні спеціальні ферменти, а саме всмоктування починається в роті. Вплив олії МСТ на придушення апетиту також важливий. Час, протягом якого їжа залишається в шлунково-кишковому тракті, збільшується, завдяки чому відчуття ситості триває довше, а поживні речовини отримуються у більшій кількості з їжею. Мова йде про магній, кальцій та вітамін Е.

Масло MCT - це насамперед відмінна добавка для фізично активних людей. Тип або інтенсивність активності не важливі, оскільки в будь-якому випадку жирні кислоти із середнім ланцюгом стануть дуже доступним джерелом енергії для м’язів. Це пов’язано з способом засвоєння та метаболізму. Завдяки цьому олія МСТ не буде обтяжувати шлунково-кишковий тракт, і в той же час вона буде чудово підживлювати м’язи. Це означає, що вміле використання олії МСТ може значно покращити фізичні вправи. Сполуки, що містяться в олії, протидіють деградації м’язової тканини, що особливо важливо під час будь-якої дієти. В результаті замість втрати м’язів втрачається жир.

МСТ олія та кетоз (кетогенна дієта)

Дотримуючись кетогенної дієти з дуже низьким вмістом вуглеводів, прийом 20 г олії МСТ щодня допомагає підтримувати організм у стані кетозу, де жир, перетворений у кетонові тіла, стає основним джерелом енергії. Масло МСТ легко перетворюється в кетонові тіла, тому споживання МСТ допомагає швидше проникнути в кетоз і швидко збільшити кількість кетонів в організмі. Люди, які дотримуються кетогенної дієти (KETO), часто використовують олію МСТ!

МСТ у спорті

Використання олії MCT у спорті приносить енергетичну користь - олія MCT є джерелом "швидкого" та легкого засвоєння енергії, що випливає з того, що швидкість поглинання цієї олії схожа на швидкість поглинання простих вуглеводів . МСТ жир всмоктується безпосередньо з травної системи в кров у печінці (ворітній вені), забезпечуючи швидкий приплив енергії!

Використання:

Рекомендоване споживання: 1-2 столові ложки (15-30 мл) продукту під час їжі. Рекомендується фізично активним людям як джерело енергії під час фізичних навантажень.

Додаткова інформація:

Склад:100% кокосова олія MCT
Країна походження:Індія

Вегетаріанський: 

Так

Веганський: 

Так

Сертифікат Organic: 

Ні


Поживна вартістьв 100г продукту

Енергетична цінність

846 кКал

Жири

в тому числі насичені

94г

94г

Вуглеводи
Білки


Поживна вартість є приблизною, та може змінюватися в залежності від нової партії.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре