ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Кокосова олія рафінована

Instagram
  • Модель: Кокосова олія
  • Наявність: Є в наявності

115 грн. 90 грн.

Доступні варіанти

Варіанти товару: Наявність: Ціна: Кількість:
900 мл 5 шт. 180 грн.
<>
500 мл 3 шт. 90 грн.
<>

Кокосове олія по іншому називають маслом або кокосовим жиром. Це один з видів рослинних олій, які виробляються шляхом пресування, після нагрівання твердої м'якоті кокосових пальм. Кокосова олія найчастіше зустрічається у вишуканій формі. Витончена форма гарантує тривалий термін зберігання.

Це дуже міцний і стійкий до високих температур продукт. Завдяки цьому він може зберігатися практично в будь-якому стані. Тримає свіжість та свої унікальні властивості довше.

Кокосове масло в найбільшому масштабі використовується на кухні, де він заміняє багато традиційних жирів. Є олією яка не сохне та після відкриття вона повинна бути використана протягом року.

Рафінована кокосова олія позбавлена запаху кокоса. Є найбільш універсальна і має більш тривалий термін зберігання, ніж інші види кокосового масла (наприклад, нерафіновані).


Властивості кокосового масла: 

  • Кокосова олія має високу температуру димління, тому вона не горить під час смаження.
  • Вона містить насичені жирні кислоти, включаючи лауринову кислоту, яка підтримує імунітет і має сильний антибактеріальний ефект.
  • Це джерело вітамінів групи В та антиоксидантів - вітамінів С і Е
  • Її склад містить калій, кальцій, магній, фосфор, залізо, натрій і цинк, які впливають на загальне поліпшення стану організму.
  • Більш ніж 60% жирів в кокосовій олії є середньоланцюговими жирними кислотами (MCFAs), які розчиняються у воді. В іншому випадку вони називаються тригліцеридами з середньою вуглецевою ланцюгом (MCT).


Використання:

Кокосове масло, як продукт харчування, використовується серед інших до мащення хліба. Завдяки постійній формі, підходить для мащення хліба, замість масла або маргарини, а також для смаження. При високих температурах кокосова олія, на відміну від звичайної олії не горить.

Характеристики товару
Склад Кокос (копра, тобто тверда м'якоть кокосових пальмових горіхів)
Країна походження Індонезія

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Похожі товари