ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 10-00 ДО 18-00

Діатоміт харчовий - Кизельгур 500 грам

  • Модель: Діатоміт харчовий - Кизельгур
  • Наявність: Немає в наявності

250 грн.

Діатоміт харчовий - це гірські органогенні породи, утворені з кремнеземового панцира оболонок одноклітинних діатомових водоростей. Містить залишки інших організмів, детрито-кварц, хвойні речовини та сполуки заліза. Він білий або має жовтувато-білий колір і м'яку, пористу текстуру.

Діатоміт харчовий  також називають діатомова земля або діатоміт. Він спеціально очищається так, що б його можна було використовувати для харчових цілей. Він містить 85% кремнію, що є джерелом природного кремнію, необхідного для роботи всього організму. Він також містить кальцій, натрій, магній, залізо та інші мікроелементи.

Діатоматова земля використовується для очищення організму від шкідливих бактерій та паразитів. Дослідження з 1972 р., проведене доктором Карлайл, довели, що дієта з низьким вмістом кремнію може призвести до скелетної деформації. Інший - в 1993 році було доведено, що за допомогою кремнію ви можете поліпшити щільність стегнової кістки у жінок з остеопорозом. В даний час передбачається, що діатомова земля впливає на правильне функціонування серця та зниження рівня холестерину (через вміст: кальцію, кремнію, заліза та магнію). Вважається, що його регулярне споживання сприяє нейтралізації бактерій та паразитів.

Використання харчової діаматозної землі:
  • детоксикатор - підтримує очищення організму
  • доповнює недостатність харчування завдяки постачанні добре засвоюваного кремнію
  • зменшує навантаження на органи, які відповідають за видалення токсинів з організму (наприклад, печінка)

Застосування:
Почніть взявши 1 маленьку чайну ложку діатомової землі в день, розмішавши з улюбленим напоєм. Поступово збільшуйте добову дозу до 3-х чайних ложок. Спостерігайте за реакцією вашого тіла. Якщо ви відчуваєте, що темп є занадто швидким або доза занадто висока або у вас є симптоми грипоподібних ознак, це означає, що процес детоксикації відбувається занадто швидко, зменшіть дозу до ½ чайної ложки та почніть процес збільшення дози з самого початку. Стосувати протягом кількох місяців. Пийте 2 літри води в день.


Додаткова інформація:

Склад:Діатоміт харчовий
Країна походження:Індія

Вегетаріанський: 

Так

Веганський: 

Так

Сертифікат BIO: 

Ні

Характеристики товару
Склад Діатоміт харчовий
Країна походження Індія
Країна виробник Польща

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре